Chcę, aby każdy etap współpracy był dla Ciebie jasny.

Zobacz, o co najczęściej pytają klienci. Masz inne pytanie? Zapraszam do kontaktu.

Możesz zgłosić się w dowolnym momencie, jednak im wcześniej tym lepiej. Odpowiednio szybki kontakt zapewni Ci mój czas na wykonanie projektu wtedy, kiedy tego potrzebujesz. Liczba projektów, które prowadzę w jednym czasie jest ograniczona. Jeśli planujesz zmiany w instalacjach jeszcze na etapie budowy, nie czekaj do ostatniej chwili. Opracowanie wstępnej koncepcji na podczas projektowania zmian lokatorskich pozwoli zminimalizować liczbę przeróbek na etapie prac wykończeniowych. Jeśli budynek jest już gotowy, zgłoś się niezwłocznie. Nie musisz mieć jeszcze kluczy (możemy zacząć pracę na rzutach od dewelopera). Opracowanie kompleksowego projekty trwa zazwyczaj co najmniej dwa/trzy miesiące, a poza tym trzeba jeszcze materiały, na które w większości dość długo się czeka.

Przygotuj i zabierz ze sobą rzuty od dewelopera/ architekta oraz zdjęcia inwestycji Geśli to możliwe). Zajrzyj do pytań „jak powstaje projekt” i „co otrzymam” żeby wstępnie ustalić, czego oczekujesz od naszej współpracy. Resztę omówimy na miejscu.

– Zwymiarowany rzut lub rysunek z opisanym metrażem pomieszczeń (może być odręczny)
– Informacja jakie pomieszczenia projektujemy
– Lokalizacja inwestycji
– Ile mamy czasu na wykonanie projektu?
– Jaki zakres prac Cię interesuje? Zajrzyj do zakładki „co otrzymam” lub „oferta” żeby dowiedzieć się jakie są możliwości.

To bardzo indywidualna kwestia, ponieważ zależy od wielu zmiennych. Czas przygotowania projektu zależy między innymi od ilości pomieszczeń, zakresu prac, dyspozycyjności oraz uzgodnionego harmonogramu. Jeśli zależy Ci na jak najszybszym przygotowaniu projektu, koniecznie poinformuj mnie o tym przy zapytaniu o wycenę.

Oczywiście! W razie potrzeby mogę pojechać na inwentaryzację lub spotkanie na terenie całej Polski. W razie dużych odległości mamy do dyspozycji także współpracę zdalną.

Tak, realizowałam już wiele projektów bez spotkań osobistych. Podczas projektowania zdalnego powstaje projekt tej samej jakości i o tym samym zakresie, jak w tradycyjnej formie współpracy.

Jeśli zastanawiasz się, czy faktycznie potrzebujesz całościowego projektu, na
początek możesz skorzystać tylko z konsultacji. Na spotkaniu poznamy się, porozmawiamy o Twojej inwestycji, odpowiem na pytania, a Tobie będzie łatwiej podjąć decyzję.

Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie w oparciu o wiele aspektów: wielkość inwestycji, czas na projekt, zakres opracowania, wymagania klienta, typ wnętrza, stylistyka. Skontaktuj się ze mną, a przygotuję dla Ciebie ofertę. Wycena zawsze jest darmowa.

Rozliczamy się za poszczególne etapy pracy, według harmonogramu uzgodnionego w umowie.

Dokładny zakres opracowania jest ustalany indywidualnie. Wszystko będzie dokładnie opisane w ofercie (darmowej) i później w umowie.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Wypełnij formularz kontaktowy, żeby uzyskać darmową wycenę lub zadzwoń, żeby dowiedzieć się więcej.
Wypełnij formularz